KURUMSAL

Biz Kimiz?

Biz Derman Bilişim ekibi olarak yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış tam bir hizmet ajansıyız.

 • Misyonumuz

  Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.
 • Vizyonumuz

  Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
 • Neden biz?

  Çünkü biz en iyi yapabildiğimiz işi yapıyoruz ! Çünkü biz işimizi gerçekten çok seviyoruz. Çünkü biz web sitesini müşterilerimiz için çok önemli bir yatırım aracı olarak görüyoruz. Çünkü biz müşterimize elektronik pazarlama dünyasında alabileceği hizmetleri en iyi şartlarda sunmaya çalışıyoruz. Çünkü biz müşterimizi Google gibi arama motorlarında ilişkili kelimelerinde en üst sıralara çıkarıyoruz. Çünkü biz tamamen dinamik içerik yönetimli fonksiyonel siteler yapıyoruz. Çünkü biz müşterilerimizi tasarımsal açıdan tam tatmin edene kadar alternatif özgün örnekler sunuyoruz.
 • Değerlerimiz

  Müşteri memnuniyeti : Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.
  Standart fiyat anlayışı : Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.
  Profesyonel Yaklaşım : Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.
  Tasarım Anlayışımız : İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek.
  Creativity- Yaratıcılık : Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak.
  Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf : Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.
  Participation- Aktif Katılım : Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.
  Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım : Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

EKİBİMİZ

Hüseyin BEY Kurucu Software&Web Developer
Fatih BEY Reklam SEO, Sosyal Medya, Pazarlama
Ebru HANIM Web Developer Html, Css, JS, Php, Mysql
Esra HANIM Grafiker Photoshop, illustrator, Corel
Yasin BEY Grafiker Photoshop, illustrator, Corel

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!